Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Silgi Görmek

Rüyada silgi görmek, yaşanmış tatsızlıklara sünger çekmeye, küskünlüklere kırgınlıklara son vermeye, barışmaya delalet eder. Rüyada silgiyle silmek, silinen şey tahta ise; başarılı olmaya, yeni bir sürece umutlu başlamaya delalet eder. Rüyada silgiyle silinen başka bir eşya veya malzeme ise, aileden biriyle var olan küskünlüğün sona ermesine delalettir. Rüyada silgi tozu görmek, çevrede bulunan kem bakışlara, çekemeyen, fitne fesat sahibi kişilerin varlığına delalettir.

Rüyada silgi yemek, tevazu sahibi olmaya, alttan alarak büyük kırgınlıklara mani olmaya delalet eder. Rüyada silgi almak, duyulacak nasihat dolu sözlere, yakın dostluklara delalet eder. Rüyada silgi satmak, manevi destek olmaya, yardım eli uzatmaya delalettir. Rüyada silgi kalem görmek, birlikteliğe ve dayanışmaya delalettir. Rüyada silgili kalem kullandığını görmek, dirençli bir insan olunduğuna, ahlaken karakterli bir mizaca sahip olmaya delalet eder.

Rüyada silgi çalmak görmek, yaşanacak kısa süreli bir üzüntüye delalet eder. Rüyada silgi kaybolması görmek, iş, okul veya ev ortamında yaşanacak küskünlüğe delalet eder. Rüyada silgi hediye etmek, samimi bir dostluk başlangıcına ya da yakın dostluğun perçinlenmesine yahut karşılıklı yaşanan güven artışına delalet eder. Kalem ve tahta silgisi eğitim ve öğretime, yanlış ve hatalı yoldan dönmeye delalet eder.  Kişinin hatalarını anlayıp, çabucak düzelteceğine işaret eder.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2020 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız