Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Ölmek Görmek

Rüyada ölmek korkularından, endişelerinden ve rahatsızlıklarından arınmaya delalettir.

Rüyada öldüğünü ve yıkandığını gören kişi, kendisini korkutan bir insandan kurtulur ve sahip olacağı güç sayesinde bu insana aynı şekilde korku salar. Rüyada öldüğünü ve çevresindeki insanların ağladığını, üzüldüğünü gören kişi, yakınlarının desteği ile bir sıkıntısından kurtulur. Rüyada öldüğü halde kimsenin üzülmediğini, hatta sevindiklerini gören kişi, kendi çabası ile kurtulduğu bir sıkıntısı nedeni ile çevresindeki kimi insanlar tarafından kıskanılır. Rüyada öldüğünü ve mezara konulup üzerine toprak atıldığını gören kişi, atılan toprağın çokluğu nispetince altına sahip olur.

Rüyada boğularak ölmek, korkularıyla yüzleşip korkulacak bir şey olmadığını fark etmeye, boğularak ölen birini görmek, sizin başınızda olan bir sıkıntıyı bir yakınınızın üstleneceğine delalettir. Rüyada ağzından burnundan kan gelerek öldüğünü gören kişi, bir sıkıntısından kurtulmaya çalışırken bu yolda edineceği bir tecrübe sayesinde büyük bir kazanca sahip olur. Başka bir kimseyi bu halde ölürken görmek, bir yakınınızın düştüğü sıkıntıdan sizin çıkaracağınız bir fırsata delalettir.

Rüyada huzurlu ve mutlu olarak ölmek, aniden ortaya çıkacak bir kişi sayesinde korkularından arınmaya, korku duyarak ve üzülerek ölmek, sıkıntılarını aşmak için bir miktar para kaybedeceğinize delalettir. Rüyada can çekiştiğini görmek görülen rüyanın aksiyle yorumlanır. Bazen de, can çekiştiğini gören uzun ve mutlu bir hayat yaşar.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2020 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız