Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Ebe Görmek

Rüyada genç ve temiz bir ebeyi görmek, hayır ve sürür ile tabir olunur.

Ebeyi güler yüzlü bir halde görmek, büyük ve hayır sahibi bir zatın lütuf ve ihsanına nailiyete delâlet eder.

Rüyada evine bir ebenin girdiğini görmek, hayır ve kerem sahibi bir kimseden iyilik ve menfaat görmeğe; bir ebeyi çağırdığını görmek, bir mert insandan yardım talebinde bulunmaya, çağırdığı ebenin geldiğini görmek, o talebinin yerine geleceğine alâmettir.

Bir kimsenin rüyada herhangi bir ebe ile dost olduğunu görmesi, büyük bir zata yakınlığa ve ondan gelecek menfaate delâlet eder.

Rüyasında evine ebenin geldiğini görmek evinde bereket ve bolluğun eksik olmayacağına, muhterem birisinden yardım göreceğinize işarettir.

Bir başka yoruma göre de rüyada güzel ebe görmek rüya sahibinin kızı olacağına, çirkin ebe görmek de çok zeki evladı olacağına delalet eder.

Bir ebe ile dostluk kurduğunu görmek büyük bir iş veya devlet adamından hayır ve menfaat göreceğine işarettir. Ebe ile bozuştuğunu görmek bir zatın düşmanlığını kazanacağına; ebeyi güzel yüzlü ve neşeli görmek o kişinin ona karşı iyilik yapacağına delalet eder.

İyiliksever, cömert ve yiğit bir kimseye, Evine ebe gelmek hayırsever birinden iyilik görmeye. Ebe bazen kentlerin ve kalelerin fethine, kale ve kent içinde olup bitenlerden haber veren iyilik sahibi asil bir kimseye delalet eder. Kurtulmak, rahata çıkmak olarak yorumlanır ama ebe pis ve çirkinse sorunlar daha ciddi bir hal alır. Rüyada ebe görmek hayır ile yorumlanır.

 

 

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2022 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız