Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Cankurtaran Görmek

Rüyada cankurtaran görmek, sohbetlere, tanışılacak kişilere veya resmi bir dairede ki işlere delalettir. Cankurtaranlık yapmak, evliliğe, evliliğinizde yaşayacağınız huzurlu anlara işarettir. Cankurtaranlık yapan bir kimse görmek, aile hayatınızda yaşanan sorunların kısa süre içinde son bulacağına ve huzur ve mutluluğun aileye hâkim olacağına delalettir. 

Rüyada cankurtaranla tanışmak, işinizle alakalı konularda sağlıklı düşünemediğinize ve yanlış kararlar alacağınıza delalettir. Cankurtaranın tanıdığınız biri olduğunu görüyorsanız, hoş sohbete veya ilerisi için hayırlı bir karar alınmaya delalettir.

Cankurtaranla konuşmak, kalabalık bir ortamda fazlasıyla dikkat çekeceğinize ve başarılarınızla konuşulacağınıza delalet eder. Cankurtaranla konuşan bir kimse görmek, kısa süre içinde göstereceğiniz başarılar nedeniyle işinizde yükseliş göstereceğinize delalet eder.

Bir kimsenin rüyasında cankurtaran otomobili görmesi; yorgun düştüğünden dolayı istirahat etmesi gerektiğine, kişinin rüyasında bir cankurtaran otomobilini hasta nakli yaparken görmesi; o kimsenin uzak bir yerde oturmakta olan dost ve akrabalarının onu çok özlediklerine ve onları ziyaret etmenin tam vakti geldiğine yorumlanır.

Rüyanızda yaralı olarak hastaneye nakledilmek üzere bir cankurtaran otomobiline bindirildiğinizi görmeniz; çoktandır beklediğiniz bir mektubu veya haberi artık alacağınıza delalet eder. Rüyada cankurtaran görmek sıhhatinize itina etmenin gerektiğine, hastalıklardan şifa bulmaya, sevinçli ve çoktandır beklediğiniz bir haber almaya yorumlanır.

Rüyada cankurtaran olduğunu görmek, işinde önemli bir yer sahibi olacağına işarettir. Rüyada cankurtaran biri olduğunu görmek, iş hayatında derece kaydeder. Rüyada cankurtaranı seyir halinde görmeniz küçük bir rahatsızlık geçireceğinize işarettir.

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aba Görmek
Rüyada Abajur Görmek
Rüyada Abanoz ağacı Görmek
Rüyada Abanoz Görmek
Rüyada Abdest Bozmak
Rüyada Abdest Görmek
Rüyada Abdesthane Görmek
Rüyada Abı hayat Görmek
Rüyada Abi Görmek
Rüyada Abide Görmek
Rüyada Abla Görmek
Rüyada Abluka Görmek
Rüyada Abone Görmek
Rüyada Abraş Görmek
Rüyada Aç Görmek

© 2010 - 2024 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız