Rüya Tabirleri .web.tr

Rüyada Çalgı Aleti Görmek

Türlerine göre hem kötü hem de iyi şeylere yorumlanır. Rüyasında elinde çalgı aleti ve onu çaldığını gören kimse sevinçli ve hayırlı bir haber alır. Ancak çalgı sesi duymak vefat haberi manasını taşımaktadır. 

Rüyada elinde kaval, zurna ve ney gibi benzeri oyun aletlerinden birinin olduğunu ve parmaklarının aletin perdelerinde olduğunu görmüşse, o kişi Kuran'ı Kerim’i öğrenir. Bu çağlı aletlerinden birisinin size hediye edildiğini görmek, fesat düşüncelerden kurtulacağınızı ve hidayete ereceğinizi göstermektedir.

Bir başka rivayete göre de: Çalgı ve çalgıcı eğlence düşkünü, kıt akıllı birine, Klasik müzik aletleri sevince karışan hüzne; Piyano ve onun sesi, yalan ve geçersiz söze ve böyle sözler sarf eden insana, Akordeon, armonika, latarna vb. gibi çalgılar düşük tabakadan insana ve onlar seviyesinde bulunan kimseye işarettir.

Tüm çalgı aletleri, Salih kimseler için sevinç ve muhabbete, ince duygulara ve ruh güzelliğine, diğerleri için bayağı ve sefil alışkanlıklara ve bu tıynette insanlara delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Çengi.)

Şarkı Sözleri Sitesi Burçlar Sitesi Bebek İsimleri Sitesi
Rüyada Aç Bir Adam Görmek
Rüyada Alaimisema (Gökkuşağı) Görmek
Rüyada Basımevi Görmek
Rüyada Bronşit Görmek
Rüyada Cünüp Görmek
Rüyada Çizik Görmek
Rüyada Fırın Kürekçisi Görmek
Rüyada Hayat Kadını Görmek
Rüyada Kapuska Görmek
Rüyada Maraz Görmek
Rüyada Oda Görmek
Rüyada Palan / Palancı Görmek
Rüyada Sidik Damlaları Görmek
Rüyada Vakfe Görmek
Rüyada Yaycı Görmek

© 2010 - 2022 MAN | Rüya Tabirleri.web.tr | İletişim | Hakkımızda | Kullanım Koşulları | Gizlilik Sözleşmesi | OS

Facebook Sayfamız Google Sayfamız Twitter Sayfamız